www.seraymak.com - info@seraymak.com - 0 258 371 15 65 - 0 532 394 75 59

 
   
   
   
 
   
 

ÜRÜNLERİMİZ'DEN

 

 

HABERLER

 

Kültürel işlem arabası imalatımız tüm hızıyla devam etmektedir. Çok yakında değerli müşterimize Kültürel işlem arabalarını teslim edeceğiz.

Tam Otomatik Kültürel İşlem Arabalarımız değerli müşterimize teslim edilmek üzere nakliye aracına yüklenmiştir. Seraymak olarak üreticilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

Ana firmamız Metalmak 'ın ürettiği 4 X 20 Tonluk Vagon Kaldırma Krikoları, değerli müşterimize başarılı bir şekilde teslim edildi.

Ana firmamız Metalmak 'ın ürettiği 4 X 25 Tonluk Vagon Kaldırma Krikoları, T.C.D.D. Afyonkarahisar birimine başarılı bir şekilde teslim edildi.

Ana firmamız Metalmak 'ın ürettiği 4 X 40 Tonluk Vagon Kaldırma Krikoları ve Destek Sehpaları, T.C.D.D. Kütahya / Tavşanlı birimine başarılı bir şekilde teslim edildi.

Kültürel İşlem Arabalarımız nakliye aracımız vasıtasıyla Frekans Makina' ya teslim edilmiştir. Seraymak Profesyonel Sera Makinaları, emin adımlarla yolunda ilerlemeye devam ediyor.

Tam Otomatik Kültürel İşlem Arabalarımız nakliye aracımız vasıtasıyla Frekans Makina' ya teslim edilmiştir. Seraymak Profesyonel Sera Makinaları, emin adımlarla yolunda ilerlemeye devam ediyor.

Seraymak Sera Makinalarını da bünyesinde barındıran Metalmak , üretim tesisini yenileyip geliştirmeye devam ediyor.

Seraymak Sera Makinaları üzerinde AR-GE çalışmaları devam etmektedir. Gelişmeleri www.seraymak.com, www.metalmak.com, www.raymaksan.com, www.karacamakine.net adreslerinden takip edebilirsiniz.

Topraksız seralar için özel olarak tasarlayıp, ürettiğimiz 10 adet manuel kültürel işlem arabasını değerli müşterimize teslim ettik.

Seraymak olarak topraksız seracılarımız için geliştirdiğimiz ekipmanları, topraklı sera yapan üreticilerimiz için de yeniden tasarlamaya ve yeni sistemler geliştirmeye devam ediyoruz.

Topraklı seralarda kullanılmak üzere özel olarak tasarladığımız yüksek tekerlekli hasat arabalarımız değerli müşterimize teslim edildi.

Koza Makina tarafından özel olarak talep edilen tekstil ekipmanlarının bir kısmı 21.12.2015 tarihinde paketlenerek adrese teslim edilmek üzere nakliye aracımız vasıtasıyla yola çıkmıştır.

Siz değerli müşterilerimize daha iyi ve daha hızlı hizmet verebilmek için Metalmak bünyesine yeni bir araç daha dahil ettiğimizi paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Seraymak Uzman ekibi tarafından Kültürel İşlem Arabaları için yeni bir mekanik sistem tasarlandı ve seri üretimine geçildi.

Çift Makaslı Kültürel İşlem Arabaları Mopaş Marketçilliğe ait profesyonel seralara teslim edildi

Otomatik Kültürel İşlem Arabaları Azerbaycan' daki değerli müşterimize teslim edildi.

Sera iç ekipmanlarında devam AR-GE çalışmaları neticesinde ortaya çıkan sonuçları en kısa sürede siz değerli müşterilerimizle paylaşacağız.

Yeni teknolojiler kullanarak akülü araçlarımızı her geçen gün daha da geliştirmekteyiz

Mini akülü trenlerimizin üretimi tamamlandı ve çok kısa bir sürede Rusya' nın bir çok şehrine satıldı ve Rusya'ya olan sevkiyatları tamamlandı.

Metal Makina bünyesinde üretilen Akülü AVM Trenlerimize olan büyük ilgiden dolayı siz değerli halkımıza teşekkürlerimizi sunarız.

Metal Makina 'nın bir markası olan Seraymak olarak yaptığımız yeni çalışmalarla çiftçilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda yeni tasarımlar ve projeler geliştirmeye devam ediyoruz.

Sera makinalarında kanpanya

Yeni web sitemiz hizmete girdi.

 

İSTATİSTİKLER

 
Aktif Ziyaretçi
Bugün Tekil 27 
Ayrıntı
 

DÖVİZ KURLARI

 

Dolar

Euro

Alış

TL TL

Satış

TL TL
 

DENİZLİ'DE HAVA DURUMU

    


   
   

ANA SAYFA

  


MARKALARIMIZ
Karaca Makina Sanayi Seraymak Sera Makinaları Metalmak Makina Sanayi Raymaksan Makina
 

Ana Sayfa

SERAYMAK. güzel TÜRKİYEMİZİN nadide şehri olan DENİZLİ  İlimizde faliyet göstermektedir siz dünyaca ün yapmış degerli müşterilerine sera vae sera iç ekipmanları imalatı yapan SERAYMAK Bir METAL Makina KURULUŞU DUR  Ugraştıgı sektör metalle özleşmiş olan ve böyleliklede METALMAK ismini alan ve Daha sonrada SERAYMAK Sera Makinalarınıda bünyesesine katan METAL makina tekstil sektörünün teknolejisiyle tarım sektörünü harmanlayarak sera makinacılıgındada TÜRK üretiçisinin yerli çözüm ortağı olmuştur.Sera iç ekipmanlarındaki çeşitliligede sitemizi inceleyerek ulaşabilirsiniz.
 
SERADA YERLİ ÇÖZÜM ORTAĞINIZ
                                                      SERAYMAK SAN VE TİÇ

4f779b2f9518749af07e9c3869f4bff02014412173246.jpg
 
84b36ce6116918be27904983054d2a4e2014329102243.jpg
 
 
 

EKLENEN VİDEOLAR

Henüz Video Dosyası Yüklenmemiş
   
 
   
 
   
  Copyright 2010 Seraymak Sera Makinaları. Tüm hakları saklıdır.
Tasarım ve Programlama: Webfırsat.net :))
Bu sayfa 4,679688 saniye içinde üretildi.

toplist

 

SERAYMAK ve METALMAK Bir KARACA MAKİNE Markasıdır..