Loading...
  • 0(258) 371 1565
Canlı Destek

YKİ-04 Sera Bakım Arabası

Ürün Kategorileri
YKİ-04 Sera Bakım Arabası
Akü Beslemeli Hidrolik Pistonlu METALMAK YKİ-04 Sera içi bakım arabası hat aralarında ray boruları üzerinde çalışabilme özelliği ile seralarda meydana gelebilecek tüm arıza bakım-onarım işlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

YKİ-04 sera bakım aracının maksimum kaldırma yüksekliği 4,5 metredir YKİ-04 modeli kullanıcıya 6,5-7 metrede rahatça çalışabilme imkânı tanır.

YKİ-04 çift motorundan aldığı güçle farklı bir konumda yer almaktadır. Üzerinde bulunan joystick ile kullanıcın ray sonlarında makine üzerinden inmesine gerek kalmadan makineyi yönlendirmesine olanak sağlar. Makine platform üzerinden joystick ile veya arka kapı altı butonları ile ara yollarda rahatça yönlendirilebilmektedir.

METALMAK sera bakım arabaları teknik işlerinizi aksatmadan hızlı bir şekilde halledebilirsiniz.

Platform kaldırma yüksekliği 4500 mm.
Platform kaldırma kapasitesi 240 kg.
Maksimum hız ray üzerinde 48 metre / dakikadır.
Makine üzerinde güçlü sizi yarı yolda bırakmayacak 2 adet 105 amper akü bulunmaktadır.
Makine üzerinde yer alan 2 ayrı hareket motoru sayesinde daha kolay hareket imkanı.
Platform çelik kafes üzeri kaydırmaz özelliğe sahip alüminyum çeta malzemesi ile kaplanmıştır.
Platform üzerinde alüminyum gövdeye sahip dayanıklı hareket pedalı bulunmaktadır.Makinede yer alan sürücü üzerinde frenleme özelliği bulunmakta olup kullanıcı pedaldan ayağını çektiği anda yumuşak bir frenleme özelliği devreye girmektedir.
Kontrol paneli üzerinde yukarı-aşağı butonları, ileri-geri yön tayin butonu, kademesiz hız ayar potu, acil stop butonu, şarj takibi yapabileceğiniz voltaj göstergesi ve joystick bulunmaktadır.Şarj cihazı makine üzerinde uygun bir yere yerleştirilmiştir. Şarj cihazı üzerinde yer alan gösterge ışığı sayesinde makinenin şarj durumunu görebilmektesiniz. Şarj lambası kırmızıdan yeşile döndüğü zaman şarj işlemi tamamlanmış anlamına gelmektedir.
Şarj Cihazlarımız aküler tam dolu hale geldiği anda elektriği kesme özelliğine sahip olup fazla şarjın yaratacağı olumsuz etkilerin önüne geçilmiştir.
YKİ-04 Modelinde ayrıca alt kontrol panosu da bulunmaktadır. Alt kontrol panosu üzerinde ana şalter, yukarı-aşağı hareket butonları, anahtarlı şarj soketi bulunmaktadır.Makinenin zorlanması durumunda kartı korumaya alıp kartın arızalanması engellenmektedir. Makine üzerinde yer alan 2 adet reset tuşu ile her bir kartı tekrar aktif hale kolaylıkla getirebilirsiniz.YKİ-04 Modeli çıkıntılı kenarlar, keskin köşelerden arındırılmış olup emsallerine göre daraltılmış eni ile çalışma esnasında bitkilere zarar vermeyecek şekilde tasarlanmıştır.
Model üzerinde kendiliğinden kapanabilen güvenlik kapısı bulunmaktadır.Platform üzerinde kullanıcıların gerekli malzemelerini koyabilmesi için eşya cebi yerleştirilmiştir.YKİ-04 Modeli farklı teker yapısı sayesinde ray tekeri ile lastik tekeri arasında boşluk bulundurmaz. Birleşik teker sistemi sayesinde kullanıma bağlı olarak yaşanan ip vb. maddelerin araya dolanması sonucu teker hareketinin kısıtlanması ve rayda sürtünerek gitmesi gibi yaşanacak olumsuzluklar engellenmiştir.
YKİ-04 Modelinde tekerlerin tümü şase içerisine gizlenmiştir. Gizli tekerler sayesinde istenmeyen iş kazalarına (ayak ezme, etrafa çarpma vb.) sebebiyet verme durumu azaltılmıştır.
YKİ-04 Modelinde ön kısım orta kısım ve arka kısımda olmak üzere toplam 6 adet ray tekeri mevcuttur.

Bu model herhangi bir kaldırma koluna ihtiyaç duymadan otomatik olarak joystick veya arka butonlar vasıtası ile bulunduğu yerde dönebilme özelliğine sahiptir.Arka kapı altı yönlendirme butonları;


 

MODEL  YKİ-04
ENERJİ BESLEME AKÜ / 2 X 12 V-105 A
HİDROLİK MOTOR 800 W DC X 1
YÜRÜYÜŞ MOTORU 400 W DC X 1
ŞARJ CİHAZI (DAHİLİ) MEVCUT
ŞARJ İÇİN GEREKLİ ENERJİ 220 VOLT / 50 Hz
ŞARJ KABLOSU MEVCUT
ÇALIŞMA SÜRESİ (Kullanıma Bağlı) 2 GÜN
BETON ZEMİN MAKSİMUM HIZI 105 m / dak
RAY ÜZERİ MAKSİMUM HIZI 48 m / dak
MAKSİMUM KALDIRMA YÜKSEKLİĞİ 4500 mm
PLATFORM BİNİŞ YÜKSEKLİĞİ 818 mm
MAKİNE AĞIRLIĞI 540 kg
MAKSİMUM KALDIRMA KAPASİTESİ 240 kg
STANDART ÇALIŞMA RAYI BORU ÇAPI
(FARKLI RAY ÖLÇÜLERİNDE SİZE ÖZEL ÜRETİM YAPILMAKTADIR.)
 51 mm
STANDART ÇALIŞMA RAYI DIŞ-DIŞ ÖLÇÜSÜ
(FARKLI RAY ÖLÇÜLERİNDE SİZE ÖZEL ÜRETİM YAPILMAKTADIR.)
600 mm 
YAN RAYA GEÇİŞ OTOMATİK (JOYSTİCK)
HIZ MODU MEVCUT
ŞARJ GÖSTERGESİ AYARLANABLİR
HİDROLİK KALDIRMA-İNDİRME ALT BUTONLARI MEVCUT
KULLANICI EŞYA CEBİ MEVCUT
GÜVENLİK KAPISI MEVCUT
LED FAR OPSİYONEL
BOYA ELEKTROSTATİK FIRIN BOYA
GARANTİ 24 AY 
BİZİ SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ
/ @seraymak / @facebook/seraymak

Bize Ulaşın

"Her Daim En İyisi"

  • Kayalar Mah. 6029 Sk. No:4 MERKEZEFENDİ DENİZLİ / TÜRKİYE
  • 0(258) 371 1565
  • info@metalmak.com
  • Pazartesi - Cuma: 08.00 - 18.00
    Cumartesi: 08.00 - 16.00
    Pazar: Kapalı