Loading...
  • 0(258) 371 1565
Canlı Destek

MTP-03 Kültürel İşlem Arabaları

Ürün Kategorileri
MTP-03 Kültürel İşlem Arabaları
Akü Beslemeli Hidrolik Pistonlu METALMAK MTP-03 Kültürel İşlem Arabası Modeli seralarda askı teli bağlama, gerdirme, budama, dikim, hasat gibi sera içi tüm işlerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

MTP-03 modeli ray boruları olan seralarda kullanıma uygun olup platformun maksimum kaldırma yüksekliği 3,15 metredir MTP-02 modeli kullanıcıya 5,15 metre çalışma yüksekliği imkânı tanır.

Azaltılmış biniş yüksekliği, gece çalışmalarına imkân sağlayan LED farı, daha hızlı hareketi ile basit yapısı kolay bakım özelliği ile hem işlevsel hem de uygun fiyatlı ürün arayanlar için modern görünümü ile mükemmel bir tercih.
MTP-03 modeli ile işgücünden ve zamandan büyük tasarruf edin.
 

Platform kaldırma yüksekliği 3150 mm.
Platform kaldırma kapasitesi 240 kg.
Maksimum hız ray üzerinde 53 metre / dakikadır.
Makine üzerinde güçlü sizi yarı yolda bırakmayacak 2 adet 105 amper akü bulunmaktadır.
Platform çelik kafes üzeri kaydırmaz özelliğe sahip alüminyum çeta malzemesi ile kaplanmıştır.
Platform üzerinde alüminyum gövdeye sahip dayanıklı hareket pedalı bulunmaktadır.Makinede yer alan sürücü üzerinde frenleme özelliği bulunmakta olup kullanıcı pedaldan ayağını çektiği anda yumuşak bir frenleme özelliği devreye girmektedir.
Kontrol paneli üzerinde yukarı-aşağı butonları, ileri-geri yön tayin butonu, kademesiz hız ayar potu, acil stop butonu, şarj takibi yapabileceğiniz voltaj göstergesi ve led far açma-kapama butonu bulunmaktadır.Yeterli ışık olmayan ortamlarda, gece çalışmalarında kullanıcıya görüş imkanı sunan yönü ayarlanabilen led far sistemi.Şarj cihazı makine üzerinde uygun bir yere yerleştirilmiştir. Şarj cihazı üzerinde yer alan gösterge ışığı sayesinde makinenin şarj durumunu görebilmektesiniz. Şarj lambası kırmızıdan yeşile döndüğü zaman şarj işlemi tamamlanmış anlamına gelmektedir.
Şarj Cihazlarımız aküler tam dolu hale geldiği anda elektriği kesme özelliğine sahip olup fazla şarjın yaratacağı olumsuz etkilerin önüne geçilmiştir.MTP-03 Modelinde ayrıca alt kontrol panosu da bulunmaktadır. Alt kontrol panosu üzerinde ana şalter, yukarı-aşağı hareket butonları, şarj kablosu ve sürücü kart koruması bulunmaktadır.
Makinenin zorlanması durumunda kartı korumaya alıp kartın arızalanması engellenmektedir. Makine üzerinde yer alan reset tuşu ile kartı tekrar aktif hale kolaylıkla getirebilirsiniz.MTP-03 Modeli çıkıntılı kenarlar, keskin köşelerden arındırılmış olup emsallerine göre daraltılmış eni ile çalışma esnasında bitkilere zarar vermeyecek şekilde tasarlanmıştır.
Model üzerinde kendiliğinden kapanabilen güvenlik kapısı bulunmaktadır.Platform üzerinde kullanıcıların gerekli malzemelerini koyabilmesi için eşya cebi yerleştirilmiştirMakinenin yan raya geçişi kaldırma kolu sayesinde olup yönlendirme alttan çıkan 2 tanesi döner 2 tanesi sabit olan polyamid tekerler sayesinde, çok kolay bir dönme imkanı sunar.MTP-03 Modeli farklı teker yapısı sayesinde ray tekeri ile lastik tekeri arasında boşluk bulundurmaz. Birleşik teker sistemi sayesinde kullanıma bağlı olarak yaşanan ip vb. maddelerin araya dolanması sonucu teker hareketinin kısıtlanması ve rayda sürtünerek gitmesi gibi yaşanacak olumsuzluklar engellenmiştir.
MTP-03 Modelinde tekerlerin tümü şase içerisine gizlenmiştir. Gizli tekerler sayesinde istenmeyen iş kazalarına (ayak ezme, etrafa çarpma vb.) sebebiyet verme durumu azaltılmıştır.

MTP-03 Modeli kolay bakım onarım modülü sayesinde sera teknik personelinin kolaylıkla ve hızlı bir şekilde işini bitirebilmesi adına kolaylıklar sağlamaktadır.  Ön Tarafta yer alan iki adet sabitleme cıvatası söküldükten sonra kaldırılan damperde güvenlik pimi bulunmaktadır bu güvenlik pimini yuvasından çıkarıp kilitleme işlemi için ayak üzerinde bulunan yerine takınız ve tüm sistem elinizin altında. MTP-03 artık bakıma hazırdır. 

MODEL  MTP-03
ENERJİ BESLEME AKÜ / 2 X 12 V-105 A
HİDROLİK MOTOR 800 W DC X 1
YÜRÜYÜŞ MOTORU 400 W DC X 1
ŞARJ CİHAZI (DAHİLİ) MEVCUT
ŞARJ İÇİN GEREKLİ ENERJİ 220 VOLT / 50 Hz
ŞARJ KABLOSU MEVCUT
ÇALIŞMA SÜRESİ (Kullanıma Bağlı) 2-3 GÜN
BETON ZEMİN MAKSİMUM HIZI 113 m / dak
RAY ÜZERİ MAKSİMUM HIZI 53 m / dak
MAKSİMUM KALDIRMA YÜKSEKLİĞİ 3150 mm
PLATFORM BİNİŞ YÜKSEKLİĞİ 634 mm
MAKİNE AĞIRLIĞI 332 kg
MAKSİMUM KALDIRMA KAPASİTESİ 240 kg
STANDART ÇALIŞMA RAYI BORU ÇAPI
(FARKLI RAY ÖLÇÜLERİNDE SİZE ÖZEL ÜRETİM YAPILMAKTADIR.)
 51 mm
STANDART ÇALIŞMA RAYI DIŞ-DIŞ ÖLÇÜSÜ
(FARKLI RAY ÖLÇÜLERİNDE SİZE ÖZEL ÜRETİM YAPILMAKTADIR.)
600 mm 
YAN RAYA GEÇİŞ MANUEL (Kaydırma Kolu)
HIZ MODU AYARLANABLİR
ŞARJ GÖSTERGESİ MEVCUT
HİDROLİK KALDIRMA-İNDİRME ALT BUTONLARI MEVCUT
KULLANICI EŞYA CEBİ MEVCUT
GÜVENLİK KAPISI MEVCUT
LED FAR MEVCUT
BOYA ELEKTROSTATİK FIRIN BOYA
GARANTİ 24 AY 
MTP-03 Kültürel İşlem Arabaları
BİZİ SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ
/ @seraymak / @facebook/seraymak

Bize Ulaşın

"Her Daim En İyisi"

  • Kayalar Mah. 6029 Sk. No:4 MERKEZEFENDİ DENİZLİ / TÜRKİYE
  • 0(258) 371 1565
  • info@metalmak.com
  • Pazartesi - Cuma: 08.00 - 18.00
    Cumartesi: 08.00 - 16.00
    Pazar: Kapalı