Loading...
  • 0(258) 371 1565
Canlı Destek

YKİ-02T Kültürel İşlem Arabaları

Ürün Kategorileri
YKİ-02T Kültürel İşlem Arabaları
Akü Beslemeli Hidrolik Pistonlu METALMAK YKİ-02T Kültürel İşlem Arabası Modeli seralarda askı teli bağlama, gerdirme, budama, dikim, hasat gibi sera içi tüm işlerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

YKİ-02T modeli ray boruları olan seralarda kullanıma uygun olup platformun maksimum kaldırma yüksekliği 3,2 metredir YKİ-02T modeli kullanıcıya 5,2 metre çalışma yüksekliği imkânı tanır.

Alçak biniş (48 cm) özelliği ile sınıfının bu konuda en iddialı makinelerinden biri olan YKİ-02T çift motorundan aldığı güçle farklı bir konumda yer almaktadır. Kontrol panelinde yer alan joystick ile kullanıcın ray sonlarında makine üzerinden inmesine gerek kalmadan makineyi yönlendirmesine olanak sağlar. Makine platform üzerinden joystick ile veya arka kapı altı butonları ile ara yollarda rahatça yönlendirilebilmektedir. Kolay bakım özelliği ve sunduğu kolaylıklar açısından YKİ-02T tercihleriniz arasında olacaktır.

YKİ-02T modeli ile işgücünden ve zamandan büyük tasarruf edin.

Platform kaldırma yüksekliği 3200 mm.
Platform kaldırma kapasitesi 240 kg.
Maksimum hız ray üzerinde 50 metre / dakikadır.
Makine üzerinde güçlü sizi yarı yolda bırakmayacak 2 adet 105 amper akü bulunmaktadır.
Makine üzerinde yer alan 2 ayrı hareket motoru sayesinde daha kolay hareket imkânı.
Platform çelik kafes üzeri kaydırmaz özelliğe sahip alüminyum çeta malzemesi ile kaplanmıştır.
Platform üzerinde alüminyum gövdeye sahip dayanıklı hareket pedalı bulunmaktadır.Makinede yer alan sürücü üzerinde frenleme özelliği bulunmakta olup kullanıcı pedaldan ayağını çektiği anda yumuşak bir frenleme özelliği devreye girmektedir.
Kontrol paneli üzerinde yukarı-aşağı butonları, ileri-geri yön tayin butonu, kademesiz hız ayar potu, acil stop butonu, şarj takibi yapabileceğiniz voltaj göstergesi ve joystick bulunmaktadır.Şarj cihazı makine üzerinde uygun bir yere yerleştirilmiştir. Şarj cihazı üzerinde yer alan gösterge ışığı sayesinde makinenin şarj durumunu görebilmektesiniz. Şarj lambası kırmızıdan yeşile döndüğü zaman şarj işlemi tamamlanmış anlamına gelmektedir.
Şarj Cihazlarımız aküler tam dolu hale geldiği anda elektriği kesme özelliğine sahip olup fazla şarjın yaratacağı olumsuz etkilerin önüne geçilmiştir.
YKİ-02T Modelinde ayrıca alt kontrol panosu da bulunmaktadır. Alt kontrol panosu üzerinde ana şalter, yukarı-aşağı hareket butonları, anahtarlı şarj soketi bulunmaktadır.Makinenin zorlanması durumunda kartı korumaya alıp kartın arızalanması engellenmektedir. Makine üzerinde yer alan 2 adet reset tuşu ile her bir kartı tekrar aktif hale kolaylıkla getirebilirsiniz.YKİ-02T Modeli çıkıntılı kenarlar, keskin köşelerden arındırılmış olup emsallerine göre daraltılmış eni ile çalışma esnasında bitkilere zarar vermeyecek şekilde tasarlanmıştır.
Model üzerinde kendiliğinden kapanabilen güvenlik kapısı bulunmaktadır.Platform üzerinde kullanıcıların gerekli malzemelerini koyabilmesi için eşya cebi yerleştirilmiştir.YKİ-02T Modeli farklı teker yapısı sayesinde ray tekeri ile lastik tekeri arasında boşluk bulundurmaz. Birleşik teker sistemi sayesinde kullanıma bağlı olarak yaşanan ip vb. maddelerin araya dolanması sonucu teker hareketinin kısıtlanması ve rayda sürtünerek gitmesi gibi yaşanacak olumsuzluklar engellenmiştir.
YKİ-02T Modelinde tekerlerin tümü şase içerisine gizlenmiştir. Gizli tekerler sayesinde istenmeyen iş kazalarına (ayak ezme, etrafa çarpma vb.) sebebiyet verme durumu azaltılmıştır.
YKİ-02T Modelinde ön kısım orta kısım ve arka kısımda olmak üzere toplam 6 adet ray tekeri mevcuttur.

Bu model herhangi bir kaldırma koluna ihtiyaç duymadan otomatik olarak joystick veya arka butonlar vasıtası ile bulunduğu yerde dönebilme özelliğine sahiptir.Arka kapı altı yönlendirme butonları;YKİ-02T Modeli kolay bakım onarım modülü sayesinde sera teknik personelinin kolaylıkla ve hızlı bir şekilde işini bitirebilmesi adına kolaylıklar sağlamaktadır. Makinanın makas sistemini ön tarafa devirip   makinenin yan tarafında sabitlenmiş olarak duran bakım kolunu yerinden kaldırıp makas sisteminde yer alan yuvasına takınız. YKİ-02T artık bakıma hazırdır.


 

MODEL  YKİ-02T
ENERJİ BESLEME AKÜ / 2 X 12 V-105 A
HİDROLİK MOTOR 800 W DC X 1
YÜRÜYÜŞ MOTORU 400 W DC X 2
ŞARJ CİHAZI (DAHİLİ) MEVCUT
ŞARJ İÇİN GEREKLİ ENERJİ 220 VOLT / 50 Hz
ŞARJ KABLOSU MEVCUT
ÇALIŞMA SÜRESİ (Kullanıma Bağlı) 2-3 GÜN
BETON ZEMİN MAKSİMUM HIZI 110 m / dak
RAY ÜZERİ MAKSİMUM HIZI 50 m / dak
MAKSİMUM KALDIRMA YÜKSEKLİĞİ 3200 mm
PLATFORM BİNİŞ YÜKSEKLİĞİ 480 mm
MAKİNE AĞIRLIĞI 368 kg
MAKSİMUM KALDIRMA KAPASİTESİ 240 kg
STANDART ÇALIŞMA RAYI BORU ÇAPI
(FARKLI RAY ÖLÇÜLERİNDE SİZE ÖZEL ÜRETİM YAPILMAKTADIR.)
 51 mm
STANDART ÇALIŞMA RAYI DIŞ-DIŞ ÖLÇÜSÜ
(FARKLI RAY ÖLÇÜLERİNDE SİZE ÖZEL ÜRETİM YAPILMAKTADIR.)
600 mm 
YAN RAYA GEÇİŞ OTOMATİK (JOYSTİCK)
ARKA ELEKTRİKLİ YÖNLENDİRME BUTONLARI
(İLERİ-GERİ-SAĞ-SOL)
MEVCUT
HIZ MODU AYARLANABLİR
ŞARJ GÖSTERGESİ MEVCUT
HİDROLİK KALDIRMA-İNDİRME ALT BUTONLARI MEVCUT
KULLANICI EŞYA CEBİ MEVCUT
GÜVENLİK KAPISI MEVCUT
LED FAR OPSİYONEL
BOYA ELEKTROSTATİK FIRIN BOYA
GARANTİ 24 AY 
YKİ-02T Kültürel İşlem Arabaları
BİZİ SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ
/ @seraymak / @facebook/seraymak

Bize Ulaşın

"Her Daim En İyisi"

  • Kayalar Mah. 6029 Sk. No:4 MERKEZEFENDİ DENİZLİ / TÜRKİYE
  • 0(258) 371 1565
  • info@metalmak.com
  • Pazartesi - Cuma: 08.00 - 18.00
    Cumartesi: 08.00 - 16.00
    Pazar: Kapalı