Loading...
  • 0(258) 371 1565
Canlı Destek

TKİA-02 Kültürel İşlem Arabası

Ürün Kategorileri
TKİA-02 Kültürel İşlem Arabası
Akü Beslemeli Hidrolik Pistonlu METALMAK TKİA-02 Kültürel İşlem Arabası Modeli seralarda askı teli bağlama, gerdirme, budama, dikim, hasat gibi sera içi tüm işlerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

TKİA-02 modeli topraklı tarımda ray boruları olmayan işletmeler için geliştirilmiş bir model olup sert toprak zeminlerde ve beton zeminlerde kullanıma uygundur. Platformun maksimum kaldırma yüksekliği 3 metredir, TKİA-02 modeli kullanıcıya 5 metre çalışma yüksekliği imkanı tanır.

Azaltılmış biniş yüksekliği, gece çalışmalarına imkan sağlayan yönü ayarlanabilen 2 adet led farı, geniş tabanlı havalı lastikleri ve kolay bakım özelliği ile hem işlevsel hem de uygun fiyatlı ürün arayanlar için modern görünümü ile mükemmel bir tercih.
TKİA-02 modeli ile işgücünden ve zamandan büyük tasarruf edin.

Platform kaldırma yüksekliği 3000 mm.
Platform kaldırma kapasitesi 240 kg.
Maksimum beton zemin üzerinde hızı 100 metre / dakikadır.
Makine üzerinde güçlü sizi yarı yolda bırakmayacak 2 adet 105 amper akü bulunmaktadır.
Platform çelik kafes üzeri kaydırmaz özelliğe sahip alüminyum çeta malzemesi ile kaplanmıştır.
Platform üzerinde alüminyum gövdeye sahip dayanıklı hareket pedalı bulunmaktadır.Makinede yer alan sürücü üzerinde frenleme özelliği bulunmakta olup kullanıcı pedaldan ayağını çektiği anda yumuşak bir frenleme özelliği devreye girmektedir.
Kontrol paneli üzerinde yukarı-aşağı butonları, ileri-geri yön tayin butonu, kademesiz hız ayar potu, acil stop butonu, şarj takibi yapabileceğiniz voltaj göstergesi ve led far açma-kapama butonu bulunmaktadır.Yeterli ışık olmayan ortamlarda, gece çalışmalarında kullanıcıya görüş imkanı sunan yönü ayarlanabilen led far sistemi.Şarj cihazı makine üzerinde uygun bir yere yerleştirilmiştir. Şarj cihazı üzerinde yer alan gösterge ışığı sayesinde makinenin şarj durumunu görebilmektesiniz. Şarj lambası kırmızıdan yeşile döndüğü zaman şarj işlemi tamamlanmış anlamına gelmektedir.
Şarj Cihazlarımız aküler tam dolu hale geldiği anda elektriği kesme özelliğine sahip olup fazla şarjın yaratacağı olumsuz etkilerin önüne geçilmiştir.TKİA-02 Modelinde ayrıca alt kontrol panosu da bulunmaktadır. Alt kontrol panosu üzerinde ana şalter, yukarı-aşağı hareket butonları, şarj soketi ve sürücü kart koruması bulunmaktadır.
Makinenin zorlanması durumunda kartı korumaya alıp kartın arızalanması engellenmektedir. Makine üzerinde yer alan reset tuşu ile kartı tekrar aktif hale kolaylıkla getirebilirsiniz.MTP-03 Modeli çıkıntılı kenarlar, keskin köşelerden arındırılmış olup emsallerine göre daraltılmış eni ile çalışma esnasında bitkilere zarar vermeyecek şekilde tasarlanmıştır.
Model üzerinde kendiliğinden kapanabilen güvenlik kapısı bulunmaktadır.Platform üzerinde kullanıcıların gerekli malzemelerini koyabilmesi için eşya cebi yerleştirilmiştir.Makinenin yönlendirmesi üst kontrol panelinin üzerine konumlandırılmış mekanik direksiyon ile gerçekleşir.TKİA-02 Modeli geniş tabanlı dubleks havalı tekerleri ile kullanıcılar için rahat sürüş sağlar.TKİA-02 Modelinde tekerlerin tümü şase içerisine alınmıştır bu sayede istenmeyen iş kazalarına (ayak ezme, etrafa çarpma vb.) sebebiyet verme durumu azaltılmıştır.TKİA-02 Modeli kolay bakım onarım modülü sayesinde sera teknik personelinin hızlı bir şekilde işini bitirebilmesi adına bir takım kolaylıklar sağlamaktadır.  Gerek akü bölümü gerekse şarj cihazı ve sürücü kart bölümü yandan açılabilen kızaklı bir sistem üzerine oturtulduğundan dolayı teknik personele kolayca ulaşılabilme imkanı sunar.

MODEL  MTP-02
ENERJİ BESLEME AKÜ / 2 X 12 V-105 A
YÖNLENDİRME DİREKSİYON
HİDROLİK MOTOR 800 W DC X 1
YÜRÜYÜŞ MOTORU 400 W DC X 1
ŞARJ CİHAZI (DAHİLİ) MEVCUT
ŞARJ İÇİN GEREKLİ ENERJİ 220 VOLT / 50 Hz
ŞARJ KABLOSU MEVCUT
ÇALIŞMA SÜRESİ (Kullanıma Bağlı) 2 GÜN
ÇALIŞMA ALANI  BETON,SERT BASILMIŞ TOPRAK ZEMİN
TEKERLER 16.5 x 6.5 - 8 Dubleks Lastik
BETON ZEMİN MAKSİMUM HIZI 100 m / dak
MAKSİMUM KALDIRMA YÜKSEKLİĞİ 3000 mm
PLATFORM BİNİŞ YÜKSEKLİĞİ 699 mm
MAKİNE AĞIRLIĞI 378 kg
MAKSİMUM KALDIRMA KAPASİTESİ 240 kg
HIZ MODU AYARLANABLİR
ŞARJ GÖSTERGESİ MEVCUT
HİDROLİK KALDIRMA-İNDİRME ALT BUTONLARI MEVCUT
KULLANICI EŞYA CEBİ MEVCUT
GÜVENLİK KAPISI MEVCUT
LED FAR MEVCUT (2 X ÖN)
BOYA ELEKTROSTATİK FIRIN BOYA
GARANTİ 24 AY 
https://www.youtube.com/watch?v=P0ZEsIEkZIw
https://www.youtube.com/watch?v=T8U-g0FdSUk
https://www.youtube.com/watch?v=P0ZEsIEkZIw
BİZİ SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ
/ @seraymak / @facebook/seraymak

Bize Ulaşın

"Her Daim En İyisi"

  • Kayalar Mah. 6029 Sk. No:4 MERKEZEFENDİ DENİZLİ / TÜRKİYE
  • 0(258) 371 1565
  • info@metalmak.com
  • Pazartesi - Cuma: 08.00 - 18.00
    Cumartesi: 08.00 - 16.00
    Pazar: Kapalı